Lütfen Dikkat. Oyunlarımızı oynayabilmeniz için Chrome tarayıcıyı tavsiye ediyoruz.

Şehir Bulmaca
Şehir Bulmaca
Oyun Adı: Şehir Bulmaca

Kategori: Oyunlar 100

Oynanma: 62677

16.06.2013 tarihinde eklendi.

Reklamlar
Oyun Açıklaması:

Şehir Bulmaca oyunu oyna. Oyunlar 100 kategorisinde bulunan bu oyunda karşınıza Türkiye haritası çıkmaktadır. Bu haritanın altında bulunan il isimlerini fare yardımıyla sürükleyerek haritadaki noktalara (yerlerine) yerleştirin. Yeni iller butonuna basarak diğer illeri de yerlelerine yerleştirebilirsiniz. Ayrıca KPSS , AÖF , YGS ve LYS için hazırlanan öğrencilere güzel bir uygulama olabilir. İyi oyunlar.

---

Игра Puzzle City. Турция карту на 100 игр в категории встреча в этой игре. Географические названия в нижней части карты, перетащив его с помощью мыши точки на карте (мест) место. Части других провинций в новых провинциях на месте с помощью нажатия кнопки. Также КПСС, LSD, YGS и Лион хорошее приложение, которое студенты могут быть готовы. Хорошие игры.

--

Puzzle City game. Turkey map are 100 games in the category of encounter in this game. Place names in the bottom of the map by dragging it with the mouse points on the map (places) place. Parts of other provinces in the new provinces in place by pressing the button. Also KPSS, LSD, YGS and LYS a nice application that students can be prepared for. Good games.

--

Jeu de puzzle de la ville. Carte de la Turquie sont de 100 jeux dans la catégorie de la rencontre dans ce match. Les noms de lieux dans le bas de la carte en la faisant glisser avec la souris pointe sur la carte (places) lieu. Pièces d'autres provinces dans les nouvelles provinces en place en appuyant sur le bouton. Aussi KPSS, LSD, YGS et LYS Une application bien que les étudiants peuvent être préparés. Bons jeux.

---

Puzzle City Spiel. Türkei-Karte sind 100 Spiele in der Kategorie der Begegnung in diesem Spiel. Ortsnamen in der Unterseite der Karte bewegen indem sie sie mit der Maus Punkte auf der Karte (Plätze) statt. Teile der anderen Provinzen in den neuen Provinzen in Ort durch Drücken der Taste. Auch KPSS, LSD, YGS und LYS eine schöne Anwendung, dass die Schüler für hergestellt werden können. Gute Spiele.


Reklamlar
SON OYNADIĞINIZ OYUNLAR
Önceden oynadığınız herhangi bir oyun yok.
Şehir Bulmaca Yorumları
    Yorumunuz
    İsim :
    güvenlik
    Oyun için yorum yapılmamış. Yukarıdaki alandan ilk yorumu siz gönderebilirsiniz.