Lütfen Dikkat. Oyunlarımızı oynayabilmeniz için Chrome tarayıcıyı tavsiye ediyoruz.

Newyork Alışveriş Caddesi
Newyork Alışveriş Caddesi
Oyun Adı: Newyork Alışveriş Caddesi

Kategori: Friv Oyunları

Oynanma: 60551

08.06.2015 tarihinde eklendi.

Reklamlar
Oyun Açıklaması:

New York' un en büyük 5 bölgesinden biri olan Manhatta'nın caddelerinde asistanınızın gösterdiği yerlere giderek elbiseler,takılar,ayakkabılar,makyaj setleri satın alarak alışverişinizi tamamlayın ve kızımızı hazır hale getirin. Yön tuşları ve farenizi kullanarak oyunumuzu oynayabilirsiniz. İyi Eğlenceler..

--

New York 's top 5 of the dresses becoming one of the show where your assists to Manhattan's streets, jewelry, shoes, buying makeup kits complete your purchase and make it ready for our daughter. You can play our game using the arrow keys and your mouse. Good luck ..

--

Nueva York 's top 5 de los vestidos convirtiéndose en uno de la feria donde sus asistencias a las calles de Manhattan, joyería, zapatos, kits de maquillaje compra de completar su compra y que sea listo para nuestra hija. Puedes jugar nuestro juego con las teclas de flecha y el ratón. Buena suerte ..

--

New York 's Top-5 der Kleider zu einem der zeigen, wo Ihre Vorlagen, um Straßen von Manhattan, Schmuck, Schuhe, Make-up-Kits Kauf abzuschließen Kauf und machen es bereit für unsere Tochter. Sie können unser Spiel mit den Pfeiltasten und der Maus. Viel Glück ..

--

New York City, l'un des plus grand Manhattan 5 En allant dans des endroits qui montrent vos passes en tenue de ville, bijoux, chaussures, acheter des kits de maquillage compléter votre achat et le rendre prêt pour notre fille. Vous pouvez jouer notre jeu en utilisant les touches fléchées et la souris. Bonne chance ..

--

Нью-Йорк, один из крупнейших в Манхэттене 5 При переходе к местам, которые показывают свои голевые в одежде, ювелирных изделий, обуви, покупая макияж комплекты завершить покупку и сделать его готовым для нашей дочери. Вы можете играть в свою игру, используя клавиши со стрелками и мышь. Удачи ..


Reklamlar
SON OYNADIĞINIZ OYUNLAR
Önceden oynadığınız herhangi bir oyun yok.
Newyork Alışveriş Caddesi Yorumları
    Yorumunuz
    İsim :
    güvenlik
    Oyun için yorum yapılmamış. Yukarıdaki alandan ilk yorumu siz gönderebilirsiniz.