Lütfen Dikkat. Oyunlarımızı oynayabilmeniz için Chrome tarayıcıyı tavsiye ediyoruz.

Gerçek Prenses Banyosu
Gerçek Prenses Banyosu
Oyun Adı: Gerçek Prenses Banyosu

Kategori: Friv Oyunları

Oynanma: 60833

13.06.2015 tarihinde eklendi.

Reklamlar
Oyun Açıklaması:

Gerçek Prenses Banyosu oyunu sizler için oyunokyanusu.com da. Güzeller güzeli prensesimizi banyo yaptırdıktan sonra ve bakımıyla ilgilenmeniz gerekmektedir. İlk önce banyo temizliği ile başlamanız gerekiyor. Fareyi kullanarak prensesi bir güzel yıkayın. Daha sonra cilt bakımlarını ve makyajlarını yaparak hazır hale getirin. İyi Eğlenceler.

--

Trebuie să se ocupe cu harurile după efectuarea baie nostru prințesă frumoasă și întreținere. În primul rând, aveți nevoie pentru a începe cu curățarea baie. Spălați-vă o prințesă frumoasă cu ajutorul mouse-ului. Apoi, gata de îngrijire a pielii și machiaj. Noroc.

--

Usted debe tratar con las gracias después de hacer nuestro baño bella princesa y el mantenimiento. En primer lugar, usted necesita para comenzar con la limpieza del baño. Lavar una bella princesa con el ratón. Entonces listo en el cuidado de la piel y maquillaje. Buena suerte.

--

Sie müssen mit den Gnaden, nachdem Sie unser Badezimmer schöne Prinzessin und Wartung zu tun. Zuerst müssen Sie mit der Reinigung des Badezimmers zu starten. Waschen Sie eine schöne Prinzessin mit der Maus. Dann ist es bereit, durch die Hautpflege und Make-up. Viel Glück.

--

Vous devez faire face à des grâces après avoir fait notre salle de bain belle princesse et la maintenance. D'abord, vous devez commencer par le nettoyage de la salle de bains. Laver une belle princesse en utilisant la souris. Puis ce prêt par les soins de la peau et le maquillage. Bonne chance.

--

Вы должны иметь дело с милостей после принятия нашей ванной прекрасную принцессу и техническое обслуживание. Во-первых, вам нужно начать с очистки ванной. Вымойте прекрасную принцессу с помощью мыши. Тогда он был готов до ухода за кожей и макияжа. Удачи.

--

You must deal with the graces after making our bathroom beautiful princess and maintenance. First, you need to start with the bathroom cleaning. Wash a beautiful princess using the mouse. Then it ready by the skin care and makeup. Good luck.


Reklamlar
SON OYNADIĞINIZ OYUNLAR
Önceden oynadığınız herhangi bir oyun yok.
Gerçek Prenses Banyosu Yorumları
    Yorumunuz
    İsim :
    güvenlik
    Oyun için yorum yapılmamış. Yukarıdaki alandan ilk yorumu siz gönderebilirsiniz.