Lütfen Dikkat. Oyunlarımızı oynayabilmeniz için Chrome tarayıcıyı tavsiye ediyoruz.

Dora Çiçek Bahçesinde
Dora Çiçek Bahçesinde
Oyun Adı: Dora Çiçek Bahçesinde

Kategori: Dora Oyunları

Oynanma: 60916

07.06.2015 tarihinde eklendi.

Reklamlar
Oyun Açıklaması:

Dora Çiçek Bahçesinde oyunumuzda sevimli Dora yine yeni bir maceraya atılıyor. Dora bu sefer çicek bahçesinde yürürken, çiçeklerin oldukça büyük olduğunu fark eder. Bu oyunda aynı renkte olan çiçekleri bulup doranın gitmesine yardımcı olmalısınız. Mouse yardımı ile dora'yı zıplatabilirsiniz .İyi Eğlenceler.

--

EN: Our Dora Flower Garden game Cute Dora again thrown into a new adventure. Dora walking in the flower garden this time, the difference is quite large flowers. Find flowers of the same color in this game Dora 's help should go. With the help of mouse Dora 's may bounce. Good luck ..

--

DE: Unsere Dora Flower Garden Spiel Cute Dora wieder in ein neues Abenteuer geworfen. Dora zu Fuß in den Blumengarten dieses Mal, ist der Unterschied recht großen Blüten. Finden Sie Blumen der gleichen Farbe in diesem Spiel Dora 's Hilfe gehen sollten. Mit Hilfe der Maus Dora 's kann hüpfen. Viel Glück.

--

RU: Наша Дора Цветник игра Симпатичные Дора снова бросили в новое приключение. Дора ходить в цветочном саду на этот раз, разница довольно крупные цветы. Найти цветы одного цвета в этой игре помощь Дора "с должен идти. С помощью мыши Дора "с может отскочить. Удачи.

--

FR: Notre jeu Dora Flower Garden Dora mignon nouveau jeté dans une nouvelle aventure. Dora marchant dans le jardin de fleurs cette fois, la différence est assez grandes fleurs. Trouver des fleurs de la même couleur dans ce jeu l 'aide de Dora devrait aller. Avec l'aide de la souris de Dora peut rebondir. Bonne chance.

--

ES: Nuestro juego Dora jardín de flores Dora lindo nuevo echado en una nueva aventura. Dora caminando en el jardín de flores de este tiempo, la diferencia es bastante grandes flores. Encuentra flores del mismo color en este juego ayuda Dora 's debe ir. Con la ayuda del ratón Dora 's puede rebotar. Buena suerte.


Reklamlar
SON OYNADIĞINIZ OYUNLAR
Önceden oynadığınız herhangi bir oyun yok.
Dora Çiçek Bahçesinde Yorumları
    Yorumunuz
    İsim :
    güvenlik
    Oyun için yorum yapılmamış. Yukarıdaki alandan ilk yorumu siz gönderebilirsiniz.