Lütfen Dikkat. Oyunlarımızı oynayabilmeniz için Chrome tarayıcıyı tavsiye ediyoruz.

Candy Crush
Candy Crush
Oyun Adı: Candy Crush

Kategori: Balon Patlatma Oyunları

Oynanma: 69195

05.06.2013 tarihinde eklendi.

Reklamlar
Oyun Açıklaması:

Candy Crush oyunu oyna. Facebookta milyonların oynadığı bu oyun sizin için sitemizde. Balon patlatma oyunlarının başka bir versiyonu. Çok eğelenecek, başından kalkamayacaksınız. İyi oyunlar.

---------

Как играть в эту игру? Игра Candy раздавить. Эта игра в которую играют миллионы Facebook для вас на нашем сайте. Другая версия игры Bubble Shooter. Очень весело. Хорошие игры.

---------

Comment jouer à ce jeu? Bonbons jeu Crush. Ce jeu est joué par des millions de Facebook pour vous sur notre site. Une autre version de Bubble Shooter. Très amusant. Bons jeux.

---------

Cómo jugar a este juego? Juego Crush Candy. Este juego es jugado por millones de Facebook para usted en nuestro sitio. Otra versión de los juegos de Bubble Shooter. Muy divertido. Los buenos juegos.

---------

How to Play This Game? Candy Crush game. This game is played by millions of Facebook for you on our site. Another version of Bubble Shooter games. Very fun. Good games.

--------

Wie man dieses Spiel zu spielen? Süßigkeit Crush Spiel. Dieses Spiel wird von Millionen von Facebook für Sie auf unserer Website gespielt. Eine andere Version von Bubble Shooter-Spiele. Sehr lustig. Gute Spiele.


Reklamlar
SON OYNADIĞINIZ OYUNLAR
Önceden oynadığınız herhangi bir oyun yok.
Candy Crush Yorumları
    Yorumunuz
    İsim :
    güvenlik
    Oyun için yorum yapılmamış. Yukarıdaki alandan ilk yorumu siz gönderebilirsiniz.