Lütfen Dikkat. Oyunlarımızı oynayabilmeniz için Chrome tarayıcıyı tavsiye ediyoruz.

Ben 10 vs Big Way
Ben 10 vs Big Way
Oyun Adı: Ben 10 vs Big Way

Kategori: Ben 10 Oyunları

Oynanma: 66029

23.11.2013 tarihinde eklendi.

Reklamlar
Oyun Açıklaması:

Ben 10 vs Big Way oyun oyna. Ben 10 vs Big Way oyunu sizler için oyunokyanusu.com da. Kahramanımız Ben 10 ormanda oynarken karşısına mavi dev yaratık Big Way çıkar. Big Wayin yıktığı ağacın altında kalan Ben 10 sizin yardımlarınızla ordan kurtulur ve Big Way ile savaşmaya başlar. Kahramanımız Ben 10 bu dövüşte Pul Kanata dönüşecektir. Pul Kanatı kontrol etmek için yön tuşlarını kullanın. Saldırmak için ise Z-X-C tuşlarını kullanabilirsiniz. İyi eğlenceler.

-----

NOT: Oyunumuz 3 boyutlu olduğundan, bu oyunu oynayabilmeniz için bilgisayarınızda Unity3D eklentisinin kurulu olması gerekmektedir.

---------

Ben 10 vs. Big Way oyunokyanusu.co my game for you. Our hero Ben 10 while playing in the woods against a blue giant creatures out in a Big Way. Big Wain sapped your help Ben 10 with the rest under a tree and get out of there starts to fight with a Big Way. Our hero Ben 10 Stamps in this fight will turn into wings. Stamp Use arrow keys to control the wing. You can use the keys to attack ZXC. Good fun.

-----

NOTE: Our game is in 3D, so you can play this game on your computer Unity3D plugin must be installed.

---------

Бен 10 против размахом oyunokyanusu.co свою игру для вас. Наш герой Бен 10, играя в лесу против голубого гигантских существ в большой путь. Большой Уэйн подорвали ваша помощь Бен 10 с остальной под деревом и выбраться оттуда начинает бороться с размахом. Наш герой Бен 10 Марки в этой борьбе превратится в крылья. Штамп Используйте клавиши со стрелками для управления крыло. Вы можете использовать клавиши, чтобы напасть ZXC. Хорошая забава.

-----

ПРИМЕЧАНИЕ: Наша игра в 3D, так что вы можете играть в эту игру на компьютере Unity3D плагин должен быть установлен.

--------

Ben 10 vs Big Way oyunokyanusu.co mein Spiel für Sie. Unser Held Ben 10 beim Spielen im Wald gegen einen blauen riesige Kreaturen in einer Big Way. Big Wain untergraben Ihre Hilfe Ben 10 mit dem Rest unter einem Baum und erhalten von dort beginnt mit einer Big Way kämpfen. Unser Held Ben 10 Briefmarken in diesem Kampf wird in Flügel verwandeln. Stamp Pfeiltasten, um den Flügel zu steuern. Sie können die Tasten verwenden, um ZXC angreifen. Gute Unterhaltung.

-----

HINWEIS: Unser Spiel ist in 3D, so können Sie dieses Spiel auf Ihrem Computer spielen Unity3D-Plugin installiert sein.


Reklamlar
SON OYNADIĞINIZ OYUNLAR
Önceden oynadığınız herhangi bir oyun yok.
Ben 10 vs Big Way Yorumları
    Yorumunuz
    İsim :
    güvenlik
    Oyun için yorum yapılmamış. Yukarıdaki alandan ilk yorumu siz gönderebilirsiniz.