Lütfen Dikkat. Oyunlarımızı oynayabilmeniz için Chrome tarayıcıyı tavsiye ediyoruz.

Araba Savaşları
Araba Savaşları
Oyun Adı: Araba Savaşları

Kategori: Araba Oyunları

Oynanma: 60970

25.05.2013 tarihinde eklendi.

Reklamlar
Oyun Açıklaması:

Arabalar savaşıyor. Arenada bu sefer gladyatörler değil arabaları savaştıracaksınız. Seçtiğiniz araba ile arenadaki diğer arabaları çarptırarak onları patlatmalı ve yok etmelisiniz. Bu şekilde kazandığınız paralar ile arabanızın performansını ve dayanıklılığını arttırabilir diğer yarışlar için aracınızı daha da güçlendirebilirsiniz. Arabanızı Yön tuşları ile yönlendirin ve Z tuşu ile Nitroyu kullanabilirsiniz. Arenadaki paketlerin üzerinden geçerek onları X tuşu ile aktif edebilirsiniz ve paketlerin kendine özgü özelliklerinden faydalanabilirsiniz. İyi oyunlar.

---------------------------

How to play this game? : Cars fighting. Not this time, cars savaştıracaksınız gladiators in the arena. Hitting other cars, blasting them with the car you choose and you must destroy the arena. With money earned in this way can increase your car's performance and durability of your vehicle to the other races even more powerful. Steer your car with arrow keys and use the Z button Get the nitro. Packets passing through the arena with the X button you can activate them and take advantage of the inherent characteristics of the packets. Good games.

---------------------------

Как играть в эту игру? : Автомобили боевых действий. Не в этот раз, автомобили savaştıracaksınız гладиаторы на арене. Задев другие машины, взрывая их с автомобиля, который Вы выбираете и вы должны уничтожить арене. На деньги, заработанные таким образом можно повысить производительность вашего автомобиля и долговечность вашего автомобиля к другим расам еще более мощным. Управляй автомобилей клавишами со стрелками и кнопку Z Получить нитро. Пакеты, проходящие через арену с помощью кнопки X их можно активировать и воспользоваться собственными характеристиками пакетов. Хорошие игры.

---------------------------

Comment jouer à ce jeu? : Combats Cars. Pas cette fois, des voitures de gladiateurs savaştıracaksınız dans l'arène. Frapper les autres voitures, les souffler avec la voiture que vous choisissez et vous devez détruire l'arène. Avec l'argent gagné de cette façon peut augmenter les performances et la longévité de votre voiture de votre véhicule pour les autres races encore plus puissants. Dirigez votre voiture avec les touches fléchées et utilisez le bouton Z Obtenez le nitro. Les paquets passant à travers l'arène avec le bouton X vous pouvez les activer et profiter des caractéristiques inhérentes aux paquets. Bons jeux.


Reklamlar
SON OYNADIĞINIZ OYUNLAR
Önceden oynadığınız herhangi bir oyun yok.
Araba Savaşları Yorumları
    Yorumunuz
    İsim :
    güvenlik
    Oyun için yorum yapılmamış. Yukarıdaki alandan ilk yorumu siz gönderebilirsiniz.